Kancelaria notarialna

KANCELARIA NOTARIALNA

Edyta Niemirska
Agata Redlicka-Skupińska

NOTARIUSZE SPÓŁKA CYWILNA

O kancelarii Notarialnej

 

Kancelaria notarialna w centrum Warszawy

Siedziba Kancelarii Notarialnej mieści się w ścisłym centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, w lokalu numer 23, na drugim piętrze, w kamienicy przy ulicy Wilczej 33. Budynek usytuowany jest tuż przy skrzyżowaniu ulicy Wilczej z ulicą Marszałkowską (wejście od ulicy Wilczej) i wyposażony jest w windę.

Kancelaria zlokalizowana jest w pobliżu Placu Konstytucji i jednocześnie niedaleko (ok. 10 minut pieszo) od Ronda Dmowskiego stanowiącego skrzyżowanie Alei Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej, a uważanego za centralny punkt Warszawy.

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać do kancelarii autobusem, tramwajem (przystanki Plac Konstytucji, Hoża lub Centrum) a także metrem (przystanek Centrum).
Klienci zmotoryzowani mogą natomiast skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy Wilczej, Hożej i Skorupki oraz na Palcu Konstytucji (w ramach strefy płatnego parkowania niestrzeżonego m.st. Warszawy), a także z parkingu strzeżonego przy ulicy Hożej.

 

Miejsce dokonania czynności

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Czynność notarialna może być jednak dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym jej charakter lub szczególne okoliczności. Dotyczy to w szczególności sporządzania protokołów zgromadzeń wspólników spółek, członków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz sytuacji, gdy osoba biorąca udział w czynności notarialnej, z uwagi np. na stan zdrowia nie może stawić się osobiście w kancelarii.

Szybki kontakt

KANCELARIA NOTARIALNA
Edyta Niemirska
Agata Redlicka-Skupińska

Notariusze spółka cywilna

00-544 Warszawa
ul. Wilcza 33 lok. 23
tel. 22 465 12 00

e-mail. niemirska@notariusze.waw.pl
e-mail. redlicka@notariusze.waw.pl

 

przejdź
Copyright © Kancelaria Notarialna.